Představujeme vám společnost SteelPro 4 s.r.o., která byla založena s cílem nabídnout kvalitní a spolehlivé služby společnostem, firmám, ale také jednotlivcům pohybujícím se v prostředí ocelových konstrukcí.
Hlavní činností společnosti je zejména zpracování projektů a výrobně montážní dokumentace ocelových konstrukcí. Veškerá dokumentace je zpracovávána výhradně pomocí nejnovějších softwarů (TEKLA Structure Steel Detailing, Scia Engineer, AutoCad). Součástí nabízených služeb je také možnost zpracování projektu, výrobní a montážní dokumentace pro opláštění objektů včetně výplní stavebních otvorů.
Kolektiv pracovníků má dlouholeté zkušenosti v projekci a modelování různých technologických konstrukcí a halových systémů. Při zpracování výrobně montážní dokumentace přizpůsobujeme provedení dokumentace tak, aby odpovídala výrobním zvyklostem objednatele. V rámci své činnosti SteelPro 4 s.r.o. spolupracuje s klienty z České republiky a ze zahraničí.SteelPro 4 s.r.o. je projekční a konstrukční kancelář, která zpracovává dokumentaci s maximálním zaměřením na reálné potřeby zákazníka. Samozřejmostí je dodržování všech odpovídajících norem a předpisů. Dokumentaci je možno po dohodě zpracovávat také v anglickém, ruském případně německém jazyce. V případě zájmu zákazníků může společnost také zajistit kompletní dodávku a montáž ocelové konstrukce včetně opláštění.Steelpro 4 s.r.o. Vám nabízí služby na profesionální úrovni s výhledem na dlouhodobě vzájemnou spolupráci, založenou především na spolehlivosti, precizním zpracování, korektním jednání a vzájemné spokojenosti.